O společnosti

Naše společnost se zaměřuje na komplexní údržbu a zakládání zeleně ve městech, obcích a firemních areálech a na tvorbu okrasných a přírodních zahrad.

Se specializovanou péčí se věnujeme obnově zeleně u historických a církevních staveb a dále zakládání a údržbě rozsáhlých trávníkových ploch, sportovišť a parků, zejména reprezentativního, veřejného a odpočinkového charakteru.

Cílem naší společnosti je plné respektování ekologických principů a také absolutní spokojenost našich zákazníků, na které je také založena filozofie našeho podnikání.

Sami se čím dál tím častěji setkáváme s komerčností a nekvalifikovaným přístupem, které vytlačují kvalitu a osobní přístup, a proto se zaměřujeme na každého klienta a vyhodnocujeme jeho specifické potřeby tak, aby bylo co nejefektivněji naloženo s jeho finančními prostředky a následné investice byly v souladu nejen s potřebami zákazníků, ale i v maximální možné harmonii s přírodou a životním prostředím.

Obecně tedy platí, že naším hlavním kritériem je profesionální kvalita a dokonalá logistika všech poskytovaných služeb. Troufáme si říci, že zejména tím se odlišujeme od naší konkurence, neboť jsme schopni poskytovat vysoce odborné a kvalitní služby za dostupných finančních podmínek.

V případě vašeho zájmu o naše služby nás kontaktujte, rádi vás navštívíme.

Kompletní přehled našich služeb naleznete zde.